В місті вперше презентували електричні автомобілі майбутнього - Tesla Model X


Tesla Model X — це єдиний розкішний повністю електричний кросовер, виробництва американської компанії Tesla Motors, який представлений на ринку. Серед моделей творіння компанія, саме цей представник виділяється своєю висотою та об’ємом та вантажними здібностями. Сьогодні цей автомобіль представили не тільки для івано-Франківська, але й для всієї України.
Автомобіль доступний у трьох повнопривідних версіях: базовій 75D з батареєю на 75 кіловат-годин, більш потужній 90D з батареєю на 90 кіловат-годин та діапазоном пробігу майже 415 кілометрів та продуктивній P90D. Автомобіль може вмістити від шести до семи пасажирів. Цей електромобіль може розганятись до 100 км за 3,1 секунди та проїжджати максимальну відстань поїздки близько 550 км. Їх вартість коливатиметься від 2 до 6 млн. грн.

Загалом в Івано-Франківську зростає кількість електромобілів. Як уже повідомляли на "БРІЗ"і, за січень – лютий 2018 року на Івано-Франківщину ввезено 15 електромобілів, що на один автомобіль більше ніж за січень - грудень 2017 року.

«Для наших клієнтів в наявності є великий вибір автомобілів, а також авто, які приїжджають зі США до України. Майбутнє за електрокарами, а саме за автомобілями компанії Tesla. Воно стає ближчим до нас, тому що уже є нові седани вартістю 35-45 тисяч доларів. Відповідно коли вони річні-дворічні дійдуть на територію України - то матимуть велику популярність у наших реаліях. Адже вони здатні проїхати від 350 до 700 км за невеликі гроші», - розповідає Тарас Назарук, керівник компанії  "Volt grоup".
Власники електромобілів можуть підзарядити їх вдома від мережі. Як показує практика, 95% всього часу автомобілі Tesla клієнти заряджають вдома. Звечора, приїхавши додому, автомобіль включають на зарядку, а вранці уже на 100% заповнена батарея. Ними дуже зручно подорожувати Україною чи в Європі, адже у містах вже є безкоштовні станції для підзарядки авто до 2016 року випуску.
 8 Червня 2018 p.
©http://briz.if.ua/