Дорогу на Стопчатів перекрили протестанти


В Стопчатеві Івано-Франківської області вже четверту добу меншканці перекривають дорогу. Протестувальники не збираються відступати поки не приїде техніка для ремонту доріг. "Люди обурені і виникають часті сварки," - пише для БРІЗ очевидиця події.

Нагадаємо, з 1 червня на Прикарпатті відбувається безстрокова акція перекриття доріг в смт. Делятин та с. Стовчатів. Нацполіція розпочала кримінальне провадження проти активістів руху. Голова ІФ ОДА звинуватив мітингувальників у тому, що їхня акція - політичне замовлення. 

Оргкомітет блокування доріг у Делятині та Стовчатові на Прикарпатті обурені заявами голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука про те, що їхня акція - політичне замовлення: "За нами не стоїть жодна політична партія чи політична особа, - кажуть активісти, - більш того, хочемо сказати, що депутати Шевченко О.Л ,Деревянко Ю.Б, Соловей Ю.І та інші депутати ВР не мають абсолютно ніякого відношення,причетності до безперервної Акції перекриття дороги Яблунів-Делятин."5 Червня 2018 p.
©http://briz.if.ua/