Франківський ЦСМ отримав нового директора


Сьогодні, 4 червня, відбулося друге засідання конкурсної комісії для проведення добору на посаду директора комунального закладу «Івано-Франківський Центр сучасного мистецтва». Його попередній директор Ірина Клицюк, яка очолювала КП «ЦСМ» з серпня 2016 року, написала заяву на звільнення.
Відповідно до закону України про культуру, дана посада є конкурсною. 19 квітня на офіційному сайті міста Івано-Франківська було опубліковане оголошення про проведення конкурсного добору на посаду директора, а вже 29 травня відбулося перше засідання, на якому було затверджено кандидатуру на цю посаду - Шнайдера Андрія Борисовича. Кандидат має багато напрацьованих контактів та зв’язків, також має на думці багато нових ідей та пропозицій пов’язаних з виставкою та презентацією українських та закордонних художників. Головною його ідеєю є презентація міста в міжнародній спільноті та залучення молоді до роботи центру.
Андрій Борисович працював з листопада 2017 року на посаді художнього керівника в КП «ЦСМ». Окрім того, є співорганізатором міжнародної біенале «Scythia». Також Шнайдер долучається до проведення виставок з міні-текстилю, а ще проведення міжнародного проекту «Fibreman». 4 Червня 2018 p.
©http://briz.if.ua/