Марцінків подякував Університету Короля Данила за цікаві події


Міський голова м.Івано-Франківська Руслан Марцінків виступив хенлайнером на відкритті "Дня професії", організованому Університетом Короля Данила сьогодні, 30 травня: "Радий вітати учасників. Бажаю дітям наснаги сьогодні. Хочу подякувати УКД за те, що окрім освітньо-навчальних заходів, цей виш завжди проводить цікаві події за участі і дорослих, і малих".

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙ триватиме цілий день за адресою м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35.

Насичена програма розрахована для діток віком від 4 до 15 років. Тут кожна дитина зможе на один день поринути у справжнє доросле життя, відчути на собі відповідальність та «приміряти» до себе різні професії. Вони зможуть отримати справжню трудову книжку, влаштуватись на роботу, заробляти та витрачати гроші на власний розсуд. Вибір професії вони будуть здійснювати самостійно, вибираючи те, що їм найбільше лежить до душі.

Сьогодні буде презентовано багато  цікавих, творчих та креативних професій. Серед них: поліцейський, лікар, журналіст, ІТ-шник, науковець, футболіст, пожежник, будівельник, дизайнер, архітектор, юрист, фінансист, хореограф, співак, перукар, візажист, кухар, барист, актор, модель та інші.

Мета заходу полягає не лише в цікавій розвазі, але й у допомозі та натхненні у виборі майбутньої професії і становленні себе, як особистості! 30 Травня 2018 p.
©http://briz.if.ua/