Промислове виробництво в м.Івано-Франківську у січні–квітні 2018 року


В Головному управлінні статистики Івано-Франківська повідомляють, що за січень–квітень 2018р. в обласному центрі підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів порівняно з аналогічним періодом попереднього року зменшено добування гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей, на 18,3%.
У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск сиру плавленого, виробів здобних, виробів кондитерських з цукру чи його замінників, з вмістом какао, на 16,7–43,1%. Разом з цим зменшено випуск хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, тортів, карамелі, тофі (ірису) та солодощів аналогічних, печива солодкого на 5,6–17,3%, яловичини і телятини заморожених – у 5 разів. На рівні січня–квітня 2017р. вироблено соусів і продуктів для приготування соусів.
Підприємствами текстильного виробництва, з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–квітні 2018р. збільшено виробництво пальт та плащів, жіночих та дівчачих, у 3,4 раза. Випуск жакетів, блейзерів (крім трикотажних), жіночих та дівчачих, зменшено у 3,3 раза.
У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва вікон, дверей балконних та їх рам, з деревини, у 3 рази, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої, конвертів з паперу чи картону, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев'яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, – на 1,5–14,8%. Випуск виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, зменшено відповідно на 11,4% і 7,5%.
У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–квітні 2018р. зменшено випуск шампунів, засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри, які містять або не містять мило у 1,7–2,5 раза.
На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва у 2,5 раза, плиток, плит, черепиці та виробів подібних з цементу, бетону або каменю штучного – у 1,6 раза, розчинів бетонних, готових для використання – на 9,4%. Разом з цим зменшено випуск виробів домашнього вжитку та виробів для туалетних кімнат, з пластмас, на 11,3%, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного – на 21,9%, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас – у 1,8 раза.
У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів зменшено випуск конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі у 6,1 раза, виробів кованих або штампованих, без подальшої обробки, з металів чорних, – у 1,7 раза.
Серед продукції машинобудування зросло виробництво інструментів й апаратури для автоматичного регулювання і керування, машин пральних, клапанів запірних інших, сталевих на 23,3–53,6%. Водночас зменшено виробництво люстр та інших світильників електричних стельових та настінних у 3,4 раза, машин і апаратів для дугового зварювання металів автоматичних чи напівавтоматичних електричних, обладнань для зважування, газомірів – у 2,1–2,8 раза, апаратури високовольтної та приладів комутаційних інших для кіл електричних на напругу більше 1 кВ, схем інтегральних електронних, верстатів для оброблення деревини, – на 22,4–31,9%. 



30 Травня 2018 p.
©http://briz.if.ua/