У Надвірній розповіли про здорове покоління


24 травня в Навчально-курсовому комбінаті НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» відбулися заходи, присвячені відзначенню Дня охорони праці в Україні під гаслом «Захищене і здорове покоління».
В заході прийняли участь начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло, начальник відділу в нафтогазовому комплексі та гірничорудній промисловості Богдан Мельник, головний державний інспектор Богдан Семак.
В рамках програми свята відбулася презентація кабінету з охорони праці, після чого спеціалісти Держпраці надали присутнім роз’яснення щодо організації належних умов праці молодих працівників.
«Стан здоров’я населення, зокрема працюючого – це один із основних покажчиків розвитку суспільства. За станом здоров’я окремої людини стоїть якість трудових ресурсів держави, продуктивність праці та обсяг валового внутрішнього продукту», - наголосив Ігор Росипайло.
Також учасники заходу відвідали майстер-клас з основ надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах. 29 Травня 2018 p.
©http://briz.if.ua/