7 способів встановити гарні стосунки з керівником


На роботі ви в «середнячках» — працюєте не краще і не гірше за інших, на відкриті конфлікти не йдете. Але у керівництва ви чомусь не в фаворі: те, що іншим сходить з рук, — з вас запитують за всією суворістю; те, за що інших хвалять, — від вас сприймається як саме собою зрозуміле. Спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна підібрали кілька порад, як налагодити стосунки з начальством.

Складні стосунки. У чому можуть бути причина?

  1. Ви звикли працювати самостійно, без контролю, за принципом «півроботи не показують», а ваш шеф віддає перевагу контролюванню кожного етапу роботи і її проміжних підсумків, як вам здається, втручаючись у процес. Або навпаки: ви звітуєте за кожен свій крок, керівник же воліє лише прийняти виконану роботу цілком.
  2. Ви викладаєте суть робочих питань усно, у неформальній обстановці, шеф же воліє з кожного приводу збирати наради і вимагає докладного письмового викладу. І навпаки: ви — прихильник епістолярного жанру, начальник же вирішує питання у буфеті за чашкою кави.
  3. Ваш керівник— блискавка, він чекає миттєвої реакції і результату, ви ж працюєте не поспішаючи.
  4. Ви звикли до субординації і розмежувань, бос же — прихильник демократії та свободи критики.

Як поводитися з начальником

  1. Проявляйте повагу. Навіть якщо ваш бос є молодшим за вас або прийшов у компанію пізніше — чомусь начальник саме він. Показуючи свою зневагу, ви стосунки точно не побудуєте.
  2. Приходьте до шефа по можливості з хорошими новинами і пропонуйте конструктивні вирішення робочих питань. Якщо ви постійно звертаєтеся до нього з проблемами, вас сприйматимуть як одну велику проблему.
  3. Спробуйте налагодити стосунки, проявивши щирий інтерес до його персони, запитайте про трудову біографію, про попередню роботу.
  4. Проявляйте ініціативу, будьте на виду. Беріть участь у нарадах, дискусіях, не бійтеся висловлювати свою думку. Таким чином у вас більше шансів налагодити стосунки, ніж якщо ви будете увесь час мовчати.
  5. Оцінюйте ситуацію. Якщо бос не в дусі — не наполягайте на підписанні, наприклад, заяви про відпустку.
  6. Не порівнюйте цього керівника із попереднім, особливо якщо порівняння не на користь «поточного». Можна нарватися на фразу: «Якщо Іван Іванович такий чудовий, ідіть працювати з ним».
  7. Не пліткуйте про шефа - рано чи пізно це стане відомо, і в такому випадку ви впадете в немилість надовго.

Якщо ж, незважаючи на всі хитрощі, взаємини з начальником налагодити не вдається, а його «немилість» перетворюється в босинг, — порада: може варто почати замислюватися про пошук нового місця роботи. Пошук роботи чи кращих можливостей?

HeadHunter Україна входить до складу найбільшого об’єднання рекрутингових проектів із восьми країн Європи та Азії з найширшою базою резюме — більше 25 млн.

З допомогою hh.ua більше 65 000 компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках. До їхніх послуг пропонується понад 1 140 000 професійно складених резюме, які пройшли ручну модерацію HR-спеціалістів HeadHunter.

Основу пошукацької аудиторії сайту складають висококваліфіковані спеціалісти різного профілю. На сьогодні hh.ua володіє найчисленнішою аудиторією кандидатів ТОП-рівня та спеціалістів «західного взірця».

Усі проекти HeadHunter розміщені на єдиній онлайн-платформі. Робота з нами — це можливість публікувати вакансій та переглядати резюме у всіх країнах присутності HeadHunter з одного вікна.

На ринку міжнародного інтернет-рекрутменту HeadHunter Україна відомий не тільки роботою кадрового порталу, але й реалізацією багатьох успішних проектів. З 2006 року розгорнулась дослідницька діяльність компанії, спрямована на глибинний аналіз поточних тенденцій ринку праці й прогнозування його розвитку. У той же час була заснована міжнародна «Премія HR-бренд» — єдиний професійний конкурс в області побудови репутації роботодавця.

У кожній кар’єрі є hh.ua!



23 Травня 2018 p.
©http://briz.if.ua/