Після невдалої спроби виїхати за кордон боржник-аліментник не лише погасив борг, а й заплатив аліменти на три місяці вперед


Після невдалої спроби виїхати за кордон боржник-аліментник не лише погасив борг, а й заплатив аліменти на три місяці впередНапевно, ніщо так не стимулює боржників із сплати аліментів погасити борги, як обмеження у період літнього відпочинку їх права на виїзд за кордон.

Принаймні до таких думок спонукає випадок, з яким зіштовхнулися днями працівники Тлумацького районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Чек про сплату боржником аліментів. Фото прес-служби ГТУЮ в Івано-Франківській області

Як повідомили у прес-службі ГТУЮ в області, один з їхніх «клієнтів» заборгував чималу суму аліментів. Тож державні виконавці змушені було вдатися до заходів впливу, а саме винесли стосовно несвідомого тата постанову про обмеження права виїзду за кордон. Усю «красу» такого кроку боржник дізнався вже на кордоні, перетнути який йому не дозволили працівники Державної прикордонної служби. Як наслідок, чоловік не лише погасив заборгованість із сплати аліментів, а й передплатив аліменти на три місяці наперед, сплативши загалом 32,5 тисячі гривень.

 

Фото прес-служби ГТУЮ в Івано-Франківській області22 Травня 2018 p.
©http://briz.if.ua/