Прикарпатські газовики-футболісти здобули чергову перемогу


На ІІ Всеукраїнському чемпіонаті з міні-футболу серед працівників понад 20 газових компаній України збірна «Івано-Франківськгазу» «Газовик» посіла ІІ місце. Такий результат принесли команді 16 забитих голів у ворота супротивників.
Турнір проходив у два етапи. Спочатку - регіональні змагання, 21 збірна була розділена на 3 групові зони: Східну, Центральну та Західну, де вони зіграли за коловою системою в форматі двох таймів по 15 хвилин 4 матчі. Далі – фінал,який відбувся на Прикарпатті, на полі минулорічних переможців – команди «Івано-Франківськгазу».
До фіналу прорвалися 8 команд-переможців зональних змагань: «Харківгаз», «Дніпропетровськгаз», «Миколаївгаз», «Вінницягаз», «Чернігівгаз» «Сумигаз», «Львівгаз» та звичайно «Івано-Франківськгаз», які змагалися за кубок першості.
До складу збірних ввійшли працівники підприємств віком від 18 років, і прийняті на роботу не пізніше 1 січня 2018 року. До турніру не допускалися члени збірних України, гравці вищих ліг України в командних видах спорту, чинні чемпіони та призери чемпіонатів Світу та Європи. Таким чином умови гри для всіх учасників були рівні.
«Збірні-фіналісти були розділені на 2 групи, шляхом проведення жеребкування. За підсумками 4 матчів в груповому турнірі були проведені ігри за 7, 5, 3 та 1 місце. Загалом кожна команда зіграла по 5 матчів по 30 хвилин», – розповідає тренер збірної «Газовик» «Івано-Франківськгазу» Іван Кучера.
Як зізнаються самі газовики, змагання з міні-футболу для них як прем’єр-ліга для професійних футболістів. Запекла боротьба за м’яч та небажання поступатися супротивнику точилася на полі протягом трьох днів.
Так, протягом перших двох днів «Газовик» здобув чотири перемоги. І тільки на третій день, у вирішальному матчі, пропустив у свої ворота м’яч від «Львівгазу». Таким чином, команда посіла друге місце.
Не менш запекла боротьба тривала за бронзу між «Харківгазом» та «Дніпропетровськгазом». Долю третього місця вирішили десятиметрові пенальті. Кращу влучність продемонстрували харків’яни. Вони замкнули трійку переможців ІІ Всеукраїнського чемпіонату з міні-футболу серед працівників газових компаній України.

Довідка.
Команда ПАТ «Івано-Франківськгаз» з футзалу заснована 4 листопада 2012 року. Гравцями збірної є працівники однойменного газового господарства.
У 2012 р. команда взяла участь у кваліфікаційному раунді відбору до фінальної частини чемпіонату міста 2012-2013 рр., за результатами якого увійшла до срібної ліги, а в 2013 р. – до золотої.
2014-2015 рр. – чемпіон м.Івано-Франківськ.
2015-2016 рр. – срібний призер Чемпіонату області з футзалу.
2017 р. – переможець Всеукраїнського турніру з міні-футболу серед працівників газових компаній України.
 21 Травня 2018 p.
©http://briz.if.ua/