У Івано-Франківську матусь зі святом привітали концертом «Усе починається з мами»


Щирі посмішки на обличчях матерів та дітей викликало свято «Усе починається з мами», організоване громадською організацією «Мами Прикарпаття».

13 травня на сцені міського парку було гамірно і весело. Близько сотні івано-франківців взяли участь у конкурсах і розвагах, які  провели в рамках святкування  Дня матері.  Під час свята мами  стрибали у мішках,  бігали наввипередки, тримаючи яйця в ложках, танцювали під запальну Зумбу та стрибали у  гумки; а діти намагались відгадати своїх найрідніших по руці та малювали своїх матусь.  Всіх активних  учасників конкурсів  нагородили цікавими призами.

Дарували хороший настрій мамусям та дітям маленькі вихованці від вокальної студії «Солоспів».

«День матері  - чи не найважливіше свято для багатьох українців. Ми хотіли, щоб матусям було весело, щоб вони були щасливими і запам’ятали цей день надовго,- зазначила голова громадської організації «Мами Прикарпаття» Мар’яна Вершиніна. - Під час свята ми запропонували матусям трохи поринути в дитинство, взяти участь в естафетах, пострибати на гумці, потанцювати. Мами були щасливими. А щасливі мами – це щасливі діти!».

 

 14 Травня 2018 p.
©http://briz.if.ua/