Фахівці прикарпатської юстиції провели семінар для студентів аграрного коледжу


«Державна реєстрація нормативно-правових актів органами юстиції». Такою була тема практичного семінару, що його для студентів-першокурсників Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету провели минулої п’ятниці фахівці Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Фахівці прикарпатської юстиції провели семінар для студентів коледжу. Фото прес-служби ГТУЮ в області

Як повідомили у прес-службі ГТУЮ в області, в ході семінару працівники Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової світи обласного ГТУЮ розповіли студентам про основі аспекти з питань реєстрації нормативно-правових актів, після чого на виконанні практичних завдань було закріплено набуті знання.

У свою чергу, виконувачка обов’язків начальника Головного територіального управління юстиції Романа Бунчак розповіла молоді про роботу головного територіального управління юстиції та його структурних підрозділів, ознайомила їх з різними напрямами діяльності головного теруправління, як от: щодо правової освіти, правової роботи, реєстрації нормативно-правових актів, примусового виконання судових рішень, державної реєстрації актів цивільного стану, нотаріату. Крім того, ознайомила студентів з основними положеннями загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!»

 

Фото прес-служби ГТУЮ в області7 Травня 2018 p.
©http://briz.if.ua/