Представники Університету Короля Данила взяли участь у семінарі-тренінгу Консорціуму DOBRE


Представники Університету Короля Данила взяли участь у семінарі-тренінгу Консорціуму DOBRE. Фото прес-служби Університету Короля ДанилаПредставник Університету Короля Данила взяли участь у роботі семінару-тренінгу Консорціуму DOBRE з питань підвищення спроможності системи освіти у  сфері публічного адміністрування.

Як повідомили у прес-службі Університету, семінар, основним завданням якого було ознайомлення учасників із метою роботи Консорціуму та викликами, які стоять перед закладами вищої освіти у сфері підготовки фахівців з публічного адміністрування відбувався за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). В ході заходу представники Малопольської школи публічного адміністрування та Краківського економічного університету представили власні навчальні плани з публічного адміністрування за освітніми рівнями «бакалавр», «магістр» та післядипломної освіти. «Важливим був досвід польських колег у підході до формування освітніх програм, який полягає у виключному орієнтуванні на потреби ринку та конкретних громад. – ділиться враженнями від семінару проректор з методичної роботи Любомир Ілин, - Особливістю сфери публічного адміністрування та освітніх програм є можливість отримання міжнародної акредитації програми і відповідного розширення ринку освітніх послуг і залучення коштів у сферу освіти. Загалом, з огляду на реформу місцевого самоврядування в Україні, публічне адміністрування, яке ґрунтується на поєднанні різноманітних освітніх програм (правничих, менеджерських) є затребуваною освітньою сферою, де вища освіта може безпосередньо взаємодіяти з приватним та державним сектором, готувати висококваліфікованих кадрів і сприяти інвестиційній привабливості регіонів та їх соціально-економічного і культурного розвитку».

«Актуальність Семінару для України обумовлена змінами чинного законодавства, що стосуються розширення прав територіальних громад. Заклади вищої освіти мають реагувати на виклики і потреби суспільства шляхом надання знань, які йому дуже необхідні сьогодні. Семінар-тренінг містив також і інші актуальні обговорення діяльності освітніх закладів Польщі і світу: система внутрішнього моніторингу, що включає опитування не лише студентів, але і випускників; університети в майбутньому – їх змінена форма чи взагалі ліквідація? 6 кроків створення програми навчання та ін.», – зауважив інший учасник тренінгу - проректор з наукової роботи Олександр Острогляд.

В ході семінару Університет Короля Данила підписав договір з Малопольською школою публічного адміністрування Краківського економічного університету і долучився до Консорціуму закладів вищої освіти, що готують фахівців за цим напрямком.

 

Фото прес-служби Університету Короля Данила



2 Травня 2018 p.
©http://briz.if.ua/