Маємо створити усі умови для активного дозвілля в селі - народний депутат України Віктор Шевченко.


Встановлення штучного покриття спортивного майданчика, що в селі Пуків Рогатинського району – на завершальній стадії. За сприяння народного депутата України Віктора Шевченка на встановлення споруди для різноманітних видів спорту із державного бюджету було виділено 600 тисяч гривень. Наразі тут облаштували основу та встановили штучний газон. Уже найближчим часом майданчик прийматиме перших спортсменів.

«Спорт – це основа здорової нації. Неможливо виховати молоде покоління без залучення дітей та молоді до активного дозвілля. Маємо створити усі умови, аби жителі села могли користуватись цим полем у будь-який час. Знаю, що на цей майданчик у Пукові чекали давно і на ньому займатимуться як дорослі, так і діти», – зазначив народний депутат України Віктор Шевченко.

Мешканці Пукова розповідають: тут вправлятимуться у різних видах спорту і школярі місцевої школи, і футбольна команда, яка одна із кращих у районі.

 «Тут ми гратимемо футбол, міні-футбол, а можливо і теніс», – каже сільський голова Пукова Мирослав Томашівський.27 Квітня 2018 p.
©http://briz.if.ua/