Космацька ОТГ торік отримала з Державного бюджету 7 мільйонів гривень на розвиток – нардеп Соловей


Космацька ОТГ торік отримала з Державного бюджету 7 мільйонів гривень на розвиток – нардеп СоловейКосмацька об’єднана територіальна громада торік отримала з Державного бюджету України 7 мільйонів гривень на потреби розвитку.

Відповідну інформацію озвучив у соціальній мережі «Фейсбук» народний депутат України Юрій Соловей. Нардеп нагадав, що Космацька ОТГ – перша об’єднана територіальна громада, утворена на території Косівського району і тепер стрімко розвивається.

З його слів, отримані від держави кошти було витрачено на обладнання сучасних систем зовнішнього освітлення у селах Прокурава, Брустури та Космач, реконструкцію школи та фінансування робіт на інших ключових соціальних об’єктах ОТГ. Головною проблемою на шляху подальшого розвитку громади народний депутат вважає відсутність нормального дорожнього сполучення Космацької ОТГ рештою світу. «Проте повноцінний економічний розвиток цієї території стримується через відсутність нормального сполучення та елементарної дороги. Саме тому вважаю, що з відновленням дороги Космацька ОТГ отримає додатковий імпульс для свого розвитку», - розповів народний депутат. Питання будівництва дороги до населених пунктів Космацької ОТГ нардеп підняв у формі депутатського запиту з парламентської трибуни.26 Квітня 2018 p.
©http://briz.if.ua/