Кандидат йде у парламент, "назбиравши" 40 тисяч у виборчий фонд і задекларувавши півмільйона чужих грошей


 

40 тисяч гривень. Таку суму, «назбирав», за його власним висловлюванням, до свого виборчого фонду кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу Олег Нижник. Про це він розповів сьогодні, під час чат-конференції в БРІЗі.

Як стверджує кандидат, накопичити такі кошти йому допомогли «прихильники і люди доброї волі», які, крім того, пообіцяли політику «допомогти ще».

Слід зазначити, що судячи з оприлюдненої кандидатом на Інтернет-сайті Центрвиборчкому декларації про доходи, його сукупний дохід за минулий рік склав 504 665 гривень. 34 306 гривень з них склала зарплата директора Калуського міського Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", яким працює кандидат. Решту – доходи від підприємницької діяльності у сфері логістики вантажних перевезень. «Оскільки я не є державним службовцем, а працюю у комунальному підприємстві, де заробітна плата достатньо скромна, то виживати останнім часом було досить важко, - розповів пан Нижник, - Тому я зіткнувся з необхідністю шукати додаткового заробітку, щоб утримувати сім’ю. Тому ми започаткували сімейний бізнес — займаємося логістикою вантажних перевезень. Такий бізнес не вимагав великого стартового капіталу: потрібні були комп’ютер, телефон і голова. Суть діяльності полягає у тому, що ми шукаємо вантажі, які потрібно транспортувати, і перевізників, які могли б ці вантажі доставити до місця призначення. Фактично, ми є логістичними посередниками між вантажовідправниками і перевізниками».

При цьому кандидат не радить зважати на великі цифри задекларованих доходів. Адже, з його слів, більша частина цих грошей насправді не його, а його клієнтів. «Вантажовідправник переводить нам кошти за перевезення, - пояснює кандидат, - а коли вантаж доставлено, ці кошти переводимо перевізнику. Підприємству залишаються відсотки за надані послуги. Тому його загальний дохід може бути достатньо великим, а реальний прибуток становить лише кілька відсотків від суми обороту. Однак, при заповненні декларації потрібно вказувати дохід, а не реальний прибуток. Тому і вийшло, що я майже «мільйонер».



25 Вересня 2012 p.
©http://briz.if.ua/