У їдальнях івано-франківських шкіл виявили кишкову паличку


У їдальнях двох іванофранківських шкіл знайшли кишкову паличку. Про це повідомила сьогодні голова ГО «Мами Прикарпаття» Мар’яна Вершиніна.

Пані Вершиніна оприлюднила результати аналізів зразків  їжі, води та змивів з рук працівників і робочих поверхонь  у їдальнях шкіл №12 та №13.

У їдальнях івано-франківських шкіл виявили кишкову паличку. Фото - "Галицький кореспондент"

Зразки на аналіз взяли  представники Держпродспоживслужби 27 березня 2018 р. під час перевірки шкільних їдалень активістами громадської організації «Мами Прикарпаття».

Сьогодні пані Вершиніна повідомила про результати аналізів.

Як зазначено в результатах, в обох їдальнях  їдальнях була виявлена кишкова паличка. Про це свідчить показник БГКП (бактерії групи кишкової палички, коліформи).

У їдальнях івано-франківських шкіл виявили кишкову паличку. Фото - "Галицький кореспондент"

Представники громадської організації  звертають увагу на  годину забору зразків на аналіз: о10:10 год. у школі №13 та об 11:10  год. у школі №12 . Тобто, ні увечері напередодні, ні  вранці санітарну обробку обладнання їдалень не проводили.  

Держпродспоживслужба надала припис цим школам, щодо усунення недоліків.

«Ми й далі будемо здійснювати моніторинги якості харчування дітей у навчальних закладах нашого міста. Ми хочемо показати приклад батькам, щоб вони активніше долучались до контролю харчування. Прагнемо привернути увагу влади до питання харчування дітей та стану шкільних їдалень, харчоблоків. Ми хочемо, щоб наші діти харчувались якісно і смачно. Ми хочемо, щоб усі діти росли здоровими і щасливими!»,- зазначила Мар’яна Вершиніна.

 

Фото видання "Галицький кореспондент"17 Квітня 2018 p.
©http://briz.if.ua/