B Надвірнянському РП КВІ відбувся тренінг “Профілактика скоєння повторних злочинів засудженими особами молодіжного віку”


Надвірнянським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції спільно із районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено тренінг на тему: “Профілактика скоєння повторних злочинів засудженими особами молодіжного віку” для неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку в Надвірнянському РП КВІ.

Інспектор Надвірнянського РП КВІ Марія Проданюк ознайомила неповнолітніх із правовими наслідками, які чекають на них у разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень. Спеціаліст І категорії РЦСССДМ Світлана Накладюк провела анкетування присутніх з цієї тематики.

Участь у тренінгу також взяв представник Надвірнянської райдержадміністрації, секретар спостережної комісії Ярослав Кінаш. Він ознайомив неповнолітніх із роботою спостережної комісії і повідомив їх про те, що вони можуть звертатися до комісії за різного роду допомогою, зокрема, у питанні працевлаштування.

Тренінг пройшов у цікавій та доброзичливій атмосфері. Після закінчення заходу учасники отримали роздатковий матеріал, де міститься інформація про напрями роботи Надвірнянського РЦСССДМ.

Оксана Лаврів25 Вересня 2012 p.
©http://briz.if.ua/