На Снятинщині чоловік «накосив» риби на адмінпротокол


Забагрена риба. Фото прес-служби Івано-Франківського рибоохоронного патруляШтраф від 340 до 680 гривень та 534 гривні завданих природі збитків доведеться сплатити мешканцеві села Будилів, що на Снятинщині, який потрапив до рук Івано-Франківського рибоохоронного патруля під час лову риби у спосіб, заборонений законом.

Як повідомили у прес-службі Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області (Івано-Франківського рибоохоронного патруля), 29 березня чоловік здійснював лов риби біля шлюзів Снятинської ГЕС на річці Прут способом багріння, що є грубим порушенням правил рибальства.

За цим варварським заняттям чоловіка і застали рибінспектори, які саме здійснювали рибоохоронний рейд на Пруті.

На момент затримання браконьєр встиг витягти шість підустів та одну марену, яка внесена до Червоної книги України як зникаючий вид – загалом 1,5 кілограми риби. «Риба була покалічена трійником браконьєрської снасті. А скільки ще риб із рваними ранами зірвались з гачка та залишились у Пруті - вже невідомо. Така риба дуже часто гине того ж дня», - розповіли у прес-службі рибоохоронного патруля.

Стосовно браконьєра складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає адміністративну відповідальність за грубе порушення правил рибальства.

 

Фото прес-служби Івано-Франківського рибоохоронного патруля3 Квітня 2018 p.
©http://briz.if.ua/