В Івано-Франківську активістів громадських організацій навчають транскордонному та регіональному співробітництву


В Івано-Франківську активістів громадських організацій навчають транскордонному та регіональному співробітництву. Фото зі сторінки Р.Марцінківа у ФейсбукуНавчальний семінар з підготовки проектів транскордонного та регіонального співробітництва для представників громадських організацій стартував сьогодні у місті Івано-Франківську.

Участь у семінарі взяли представники 30 громадських організацій, а також експрти грантових програм "Польща-Білорусь-Україна 2014-2020", "Румунія-Україна 2014-2020", "Креативна Європа", «Партнерство для розвитку міст ПРОМІС», «Ресурсний центр ГУРТ». Гостями заходу став також директор відділу неінвестиційних проектів уряду міста Люблін (Республіка Польща) Кшиштоф Лонтка, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

«Нині для нас відкривається чимало нових цікавих програм. І місто запрошує до участі й громадські організації.
Громадські організації повинні існувати не тільки на паперах. Своєю роботою вони мають змінювати суспільство на краще, представляти інтереси людей. Я сподіваюсь, що з цього семінару кожна організація візьме щось собі на озброєння, аби втілити в життя омріяну ідею», - прокоментував подію Руслан Марцінків у «Фейсбуку».

 

Фото зі сторінки Р.Марцінківа у Фейсбуку30 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/