Пріоритет - перша ліга. Для підготовки футбольного клубу "Прикарпаття" з бюджету виділено 6 млн. гривень - мер Марцінків


Пріоритет - перша ліга. Для підготовки футбольного клубу "Прикарпаття" з бюджету виділено 6 млн. гривень. Фото зі сторінки Р.Марцінківа у ФейсбукуДля підготовки міського футбольного клубу «Прикарпаття» цьогоріч виділено 6 мільйонів гривень.

Про це розповів сьогодні на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

З його слів, пріоритетним для команди завданням наразі є вихід до першої ліги. «Політика МФК "Прикарпаття" залишилась незмінною - підтримка місцевих гравців з нашого міста та області. Хочемо, щоб гра у складі нашої команди стала хорошою базою для гравців, для їх подальшої спортивної кар'єри. Пріоритетним завдання для команди на цей сезон залишається потрапити у першу лігу і для підготовки команди виділено 6 млн. грн. Команда фінансується з міського бюджету та частково з обласного», - зазначив міський голова.

Мер нагадав,  що у цьому сезоні за команду грають чотири нових гравця: Вацеба, Борисевич, Ковальчук та Піцан.
«Усі хлопці та тренерський склад докладуть максимум зусиль для того, щоб Команда Рідного Краю кожною грою здобувала такі необхідні залікові очки та тішила вболівальників та фанів справжнім професійним футболом. Також наголошую, що власники картки франківця можуть відвідувати усі домашні матчі ФК “Прикарпаття” безкоштовно», - зауважив Руслан Марцінків.

 

Фото зі сторінки Р.Марцінківа у Фейсбуку28 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/