Наслідки порушень правил торгівлі підакцизним товаром: понад 650 тис. грн. штрафів та 27 анульованих ліцензій за два місяці


Наслідки порушень правил торгівлі підакцизним товаром: понад 650 тис. грн. штрафів та 27 анульованих ліцензій за два місяціПонад 650 тисяч штрафів за порушення вимог чинного законодавства щодо роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами сплатили за перші два місяців цього року суб’єкти господарювання Івано-Франківської області.

Як повідомили у прес-службі територіальних органів Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області, протягом січня – лютого 2018 року працівниками управління з контролю за обігом та оподаткування підакцизних товарів ГУ ДФС в області було проведено 61 фактичну перевірку суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкоголем, тютюном та іншими підакцизними товарами, за результатами яких було застосовано фінансових санкцій на суму 652,1 тисячу гривень та анульовано 27 ліцензій за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Серед виявлених порушень - факти торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, торгівлі без відповідної ліцензії, зберігання алкогольних напоїв в місцях не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання та реалізації алкогольних напоїв немаркованими марками акцизного податку.

Нагадаємо, станом на 1 березня 2018 року суб’єктам господарювання на Прикарпатті було видано 1330 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.23 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/