В івано-франківській частині Національної гвардїї відбулися урочистості з нагоди професійного свята гвардійців


В івано-франківській частині Національної гвардїї відбулися урочистості з нагоди професійного свята гвардійців. Фото прес-служби в/ч 1241Урочистості, присвячені четвертій річниці Національної гвардії України відбулися сьогодні у військовій частині 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ, яка дислокується у місті Івано-Франківську.

Як повідомили у прес-службі військової частини, на святі були присутні представники Івано-Франківської обласної ради, міської адміністрації, силових структур області, а також ветерани частини. 

З вітальним словом до гвардійців звернувся командир військової частини полковник Роман Науменко. Він побажав своїм підлеглим наснаги до служби, здоров’я, кар’єрного росту та сімейного затишку.

Від Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ привітати військовослужбовців прибули заступник начальника управління з техніки та озброєння полковник Дмитро Волосянко та старший інспектор по роботі з ветеранами ЗОТО підполковник запасу Юрій Ваврисюк.

В ході урочистостей кращі військовослужбовці та працівники частини отримали нагороди, подарунки та грошові премії.

Нагадаємо, Національну гвардію України як військове формування з правоохоронними функціями було утворено (а вірніше відновлено, оскільки таке військове формування вже існувало в України у період з 1991 по 2000 роки) відповідним Законом 13 березня 2014 року на базі Внутрішніх військ МВС України. Відповідно до Указу Президента від 18 березня 2015 року № 148/2015 було встановлене професійне свято гвардійців – День Національної гвардії України, яке відзначається 26 березня.

 

Фото прес-служби військової частини 124123 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/