Поліція на варті спокою мешканців міста


За тиждень патрульною поліцією Івано-Франківська опрацьовано 1106 викликів, складено протоколи на 17 п’яних водіїв, виявлено 2 автомобілі з підробленими документами. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, зменшилась кількість ДТП з потерпілими. Через проведення масових заходів під час вихідних днів, патрульних було переведено на посилений режим патрулювання.

Також, фіксується багато фактів виявлення наркотичних засобів під час обшуків, за цими фактами ведуться експертизи. Складено 13 адміністративних протоколів через хуліганство, 8 – через куріння і розпивання алкогольних напоїв.
В вівторок відбулась ротація патрульних з Хмельницького, які прибули на підсилення.

Що стосується поліції, то зареєстровано і розкрито 6 фактів умисного нанесення легких тілесних ушкоджень, 36 крадіжок, 2 грабежі, 1 кримінальна ДТП, 5 злочинів в сфері обігу наркотиків.

17 березня надійшло повідомлення про те що в будинку по вулиці Гната Хоткевича наступила смерть дитини 2009 року без ознак насильницької смерті, тіло було передано в морг для проведення експертизи.

23-25 березня в місті планується багато громадських заходів, всі підрозділи переведено на посилений варіант ведення служби. До забезпечення порядку будуть залучені ще Муніципальна варта і Національна гвардія. 22 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/