Першокласники із Рогатинщини пройшли вишкіл у ТК «БУКОВЕЛЬ»


У рамках соціального проекту благодійного фонду «Новий Івано-Франківськ», з ініціативи народного депутата України від партії «УКРОП» Віктора Шевченка, першачки з Рогатинського району мали можливість досхочу відпочити на найбільшому зимовому курорті України. Та найголовніше: усі вони навчились кататись на лижах. Освоювати захопливий вид спорту діткам допомагали досвідчені інструктори.

«Після нашого уроку дітлахи освоюють основи. Вони впевнено стоять на лижах, а деякі навіть уже можуть самостійно катати на схилі», - каже інструктор Вадим.

Більшість із цих дітлахів у Буковелі вперше. Тим паче, вперше вчаться стояти на лижах. Тому емоцій у всіх – дуже багато.

«Діти дуже задоволені. Більша частина навчилась їздити на лижах. Спочатку були невпевнені спроби, але за кілька годин роботи із інструкторами у всіх все вийшло», - розповідає вчителька 1 класу Потіцької коли Наталя Пилипів.

Цих вихідних Буковель приймав три десятки першокласників із Заланівської, Яглуської, Фразької та Потіцької шкіл.

«Ми маємо опікуватись нашими дітками, якщо хочемо виховати справжніх патріотів-українців, здорову націю, яка стануть основою нашої країни. Я переконаний, що той фундамент, який ми зараз даємо дітям, потім сторицею повернеться для України», - сказав народний депутат України Віктор Шевченко.13 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/