З ямами на дорозі боролись за допомогою тюльпанів


Оригінальний спосіб боротьби з ямами придумали активісти спільноти AutoLife IF.  В ніч на дванадцяте березня  водії у ями на дорозі висадили квіти. Для прикрашання проблемних місць на автодорогах  у  водіїв пішло півсотні ттюльпанів.

Як повідомляє спільнота AutoLife IF, напередодні автовласники закупилися тюльпанами та піском, і  висадили квіти у ямах на найбільш проблемних ділянках. Для підкреслення значущості акції,  місця посадки квітів обвели сигнальною стрічкою.

Квіти у ямах з'явилися на вул. Новгородській,  на кільці Чорновола-Довженка та на мосту на Пасічну.

«Адміністрація AutoLife IF вдячна всім учасникам акції за активність і позицію! – Повідомляють у спільноті в соціальній мережі «Фейсбук». - У такий спосіб водії хочуть привернути увагу до поганого стану доріг після зими.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у соціальній мережі «Фейсбук» підтримав акцію спільноти  і зазначив, що невдовзі ями залатають.

«Колись ями синім кольором обмальовували навесні, перебуваючи в опозиції (було таке), зараз квіти саджають і це гарно! Проблема є і велика і ми про це відверто кажемо! Наше завдання до Великодня привести місто до належного вигляду, заасфальтувати поточним ремонтом, прибрати, посадити і поправити раніше знищені дерева! Тому всі комунальні служби переходять на весняний режим роботи, хоча від весняного снігу ще ніхто не застрахований!!!А ще виходьте на толоки весняні, разом зробимо місто весняним і затишним до Великодніх свят!»,- написав мер у "Фейсбуці".12 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/