Чадний газ продовжує вбивати прикарпатців


Чадний газ продовжує вбивати прикарпатцівНа Прикарпатті – нові випадки отруєння людей чадним газом. Так, лише за минулу добу в області зафіксовано одразу два таких факти. Один з них, на жаль, виявився з фатальними наслідками.

Зокрема, у селі Яворів, що на Косівщині, у приватному господарстві вчора, 11 березня, було виявлено загиблим власника господарства – 47-річного місцевого жителя. Попереднею причиною смерті фахівці вважають отруєння чадним газом через несправність опалювального пристрою.

Того ж дня у місті Івано-Франківську отруєння чадним газом зазнали троє дітей 2004, 2014 та 2018 років народження. При цьому наймолодшому потерпілому – всього 14 днів зроду. На щастя, цього разу обійшлося без летальних випадків. Усіх трьох потерпілих було доставлено до обласної дитячої клінічної лікарні, де місцеві медики діагностували отруєння чадним газом легкого ступеня. Найменшу дитину після обстеження госпіталізували. Що ж до решти двох постраждалих медики вирішили, що їхній стан є задовільним і медичної допомоги вони не потребують.



12 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/