Мер Марцінків зустрівся з педколективом та батьками учнів Івано-Франківської ЗОШ № 7


Мер Марцінків зустрівся з педколективом та батьками учнів Івано-Франківської ЗОШ № 7. Фото зі сторінки Р.Марцінківа у ФейсбукуІвано-Франківський міський голова Руслан Марцінків та директор департаменту освіти і науки міськвиконкому Ігор Смаль зустрілися з педколективом та батьками учнів загальноосвітньої школи № 7 міста Івано-Франківська.

Про це мер особисто повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

«Після карантину відновлюємо зустрічі з батьківською громадою та педагогічним колективом. Сьогодні разом з Ігорем Смалем відвідали школу №7, що в самому центрі Івано-Франківська, на вулиці Грушевського. Школі вже 140 років і зрозуміло, що вона як ніхто інший потребує ремонтів та капіталовкладення», - зазначив міський голова.

З його слів, цьогоріч з міського бюджету було виділено кошти на укріплення фундаменту, якого терміново потребує школа, та реставрації фасаду будівлі. Крім того, місто профінансувало заміну дванадцяти вікон у школі. «Це пам’ятка архітектури і необхідно буде підготувати багато документів, пройти низку погоджень, але це не має зупинити нас на шляху до позитивних змін… - говорить міський голова і додає, - Нині гостро стоїть питання з виплатою субвенцій для освітян, бо в державній субвенції катастрофічно не вистачає коштів. У місті є багато програм, в яких можуть брати участь навчальні заклади, батьки чи просто небайдужі. Я радий бачити школу №7 серед учасників таких проектів. Цьому закладу подібні ініціативи дуже потрібні. Зокрема, зараз стартував "Бюджет участі", де франківці самі визначають ідеї-переможці шляхом голосування».

Як зауважив мер, міська влада вважає сферу освіти такою, яка потребує постійної роботи і розвитку, а тому постійно спрямовує кошти міського бюджету насамперед на заклади освіти.

 

Фото зі сторінки Р.Марцінківа у Фейсбуку7 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/