В області розпочато підвищення кваліфікації вчителів початкових класів


У Концепції Нової української школи чітко окреслене соціальне замовлення – це компетенізація освіти шляхом реалізації компетентнісного підходу, орієнтація її на результат у формі розвинутих ключових компетентностей учнів, основною з яких є вміння вчитися упродовж життя.
На виконання розпоряджень Кабінету міністрів України від 13 грудня 2017 року № 903-р «Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», від 17 січня 2018 року № 17-р «Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році», наказу Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 року № 34 «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи» в області розпочато підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, котрі навчатимуть учнів першого класу у 2018-2019 навчальному році.

В області розпочалось навчання вчителів початкових класів, що відбувається на базі визначених локацій та дистанційно – на платформі EdEra. У ході першої сесії розглядалися наступні питання: чинники якісної початкової освіти; нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті Концепції НУШ; особливості розвитку дітей 6-7-річного віку та інші.

До освітян Тисменицького району та м. Івано-Франківська звернулися директор департаменту освіти, науки і молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, та ректор Івано-Франківського ОІППО Роман Зуб’я. Вони побажали учасникам успішного навчання та творення нової української школи, школи ХХІ століття. В інших осередках навчання також були присутні представники органів райдержадміністрацій, місцевого самоврядування та органів управління освітою.


 



6 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/