В Івано-Франківську заборонили побори у школах і дитсадках


В Івано-Франківську заборонили побори у школах та дитсадках. Фото зі сторінки Р.Марцінківа у ФейсбукуВ івано-франківських школах та дитсадках тепер не збиратимуть гроші з батьків… Ну принаймні цим тепер не займатимуться працівники таких закладів.

Відповідне рішення ухвалив на сьогоднішньому засіданні виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

Як повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, своїм рішенням «Про прозорість та відкритість закладів освіти міста» міськвиконком заборонив усім працівникам загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів збирати готівкові кошти, а також надавати додаткові послуги в приміщеннях навчальних закладів.

Цим же рішенням вводиться обов’язок керівництва кожного закладу освіти розміщувати на власному сайті або сайті департаменту освіти у науки міськвиконкому звіт про щомісячний обіг коштів, отриманих з додаткових джерел.

«Це рішення назрівало вже давно, воно необхідне в умовах реального часу. На все має бути воля і бажання батьків, але примусу від педагогів бути не повинно!», - прокоментував нововведення Руслан Марцінків.

Нагадаємо, в івано-франківських закладах освіти працівники – дирекція та вчителі (вихователі), зазвичай, не збирають готівкові кошти особисто. Як правило, за їхньою настійливою порадою збір таких коштів здійснюють батьківські комітети або ж батьків настійливо переконують перераховувати кошти на рахунки, скажімо, піклувальних рад.

 

Фото зі сторінки Р.Марцінківа у Фейсбуку1 Березня 2018 p.
©http://briz.if.ua/