Цьогоріч на потреби інвентаризації земель Івано-Франківська виділено 400 тисяч гривень


 

400 тисяч гривень закладено цьогоріч до бюджету міста Івано-Франківська на потреби інвентаризації земельного фонду міста Івано-Франківська. Про це розповів днями заступник начальника управління земельних відносин Івано-Франківського міськвиконкому Микола Іванчишин. Однак, з його слів, вказані кошти досі фактично залишались неосвоєними, оскільки були закладені до бюджету як капітальні витрати.

«В серпні місяці цього року, - розповідає пан Іванчишин, - був проведений тендер на визначення виконавця робіт з інвентаризації земель міста. Переможцем тендеру стало державне підприємство «Карпатгеодезкартографія». На сьогоднішній день підписано договір з інвентаризації земель і роботи ведуться».

Як стверджує чиновник, інвентаризація земель проводиться в Івано-Франківську в рамках відповідної міської програми, прийнятої міськрадою ще в 2009 році. Втім, насправді робота розпочалася лише в листопаді минулого року, коли це питання було винесене на розгляд Івано-Франківського міськвиконкому. В січні місяці роботи були профінансовані і завершені. Тоді виконавцем робіт також виступало ДП «Карпатгеодезкартографія», а під інвентаризацію потрапили землі в районі вулиць Бандери, Дудаєва та Коновальця.

Втім, скористатись повною мірою з результатів першого етапу інвентаризації управлінню земельних відносин так і не вдалося. На заваді стали відсутність в управлінні спецчастини для зберігання подібної документації; спеціального програмного забезпечення для захисту інформації та програми, яка б дозволяла формувати електронну базу даних інвентаризованих земель. Останню, на думку заступника керівника управління земельних відносин, можна було би придбати на закладені до цьогорічного бюджету цільові кошти. Наразі ж всю зібрану в результаті проведеної роботи інформацію розпорядженням Івано-Франківського міського голови було передано в Івано-Франківську міську державну податкову інспекцію для аналізу та використання у роботі.

В свою чергу, керівництво департаменту архітектури і будівництва вважає, що такі матеріали слід було передати в їх установу, яка за словами директора департаменту Олега Гаркота, має сертифіковану спецчастину і нагальну потребу у наявності такої інформації. «Ми замовляємо другу інвентаризацію, не маючи матеріали першої, - обурився пан Гаркот під час останньої оперативної наради в міськвиконкомі, - ми, як сліпі кошенята, погоджуємо, не маючи матеріалів інвентаризації».



19 Вересня 2012 p.
©http://briz.if.ua/