Міський голова розповів, де невдовзі запрацюють нові світлофори


Міський голова розповів, де невдовзі запрацюють нові світлофори. Фото - зі сторінки Р.Марцінківа у ФейсбукП’ять нових світлофорних об’єктів невдовзі запрацюють у м. Івано-Франківську.

Про це сьогодні на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив міський голова обласного центру Прикарпаття Руслан Марцінків.

З його слів, на сьогоднішній день розробляється проектно-кошторисна документація на встановлення світлофорів на Калуському шосе, на вулицях Целевича, Набережній ім. В.Стефаника та Кармелюка. Крім того, вже встановлений світлофор на вулиці Надрічній поблизу магазину «Бізон». Вказаний світлофор було закуплено спільно з Вовчинецькою сільською радою. «Скоро і його введемо в експлуатацію», - зауважив міський голова.

Міський голова розповів, де невдовзі запрацюють нові світлофори. Фото - зі сторінки Р.Марцінківа у Фейсбук

Нагадаємо, новий світлофорний об’єкт запрацював на вулиці Довженка в обласному центрі, поблизу магазину «Заравшан». «Така довгоочікувана подія для мешканців мікрорайону БАМ та Військового містечка - підключення світлофору біля магазину “Заравшан”, що на вулиці Довженка. – прокоментував введення нового світлофорного об’єкта міський голова, - Існувала велика проблема саме для пішоходів, які не могли спокійно перейти дорогу на нерегульованому переході. Далеко не усі автомобілі пропускали пішоходів. Варто зазначити, що розв’язка на цій ділянці руху є досить небезпечною і світлофор тут був просто необхідним».

Міський голова розповів, де невдовзі запрацюють нові світлофори. Фото - зі сторінки Р.Марцінківа у Фейсбук

Як стверджує мер, протягом трьох тижнів світлофорний об’єкт на вулиці Довженка працював у тестовому режимі, щоб водії звикли до нововведення. «І ось сьогодні світлофор повноцінно запрацював. Прохання до водіїв та пішоходів бути уважними», - додає пан Марцінків.16 Лютого 2018 p.
©http://briz.if.ua/