Івано-Франківці, скориставшись сервісом “Оплата частинами”, витратили 155 млн грн


Безготівкові розрахунки надійно закарбувались в житті багатьох українців, а сервіс “Оплата частинами” допоміг прикарпатцям придбати майже 25 тис. одиниць товару на 155 млн грн протягом 2017 року. Сьогодні у більшості торговельних підприємств є можливість розрахуватися банківською карткою ПриватБанку через термінал ПриватБанку. На Івано-Франківщині таких терміналів близько 4000, і їх кількість постійно збільшується. Загалом же на території України функціонує мережа із більш ніж 148 тисяч РOS-терміналів банку.

Найпопулярнішою виявилася техніка - побутова та цифрова, на яку івано-франківці витратили 105 млн грн, уклавши 19 тис. угод по сплаті частинами. Середній чек “ходового” товару складає 5000 грн. Наступний в рейтингу товар, який має попит, це - будівельні матеріали та меблі, майже 22 млн грн на близько 4000 кредитних угод.

8,4 млн грн івано-франківці витратили на покращення оселі, придбавши вікна, фарби, шпалери та інші товари для ремонту. А от жага до гламуру вартувала містянам 1,24 млн грн. Прагнення гарно виглядати та побалувати прекрасну половину людства новою шубкою чи ювелірною прикрасою завжди в нагоді. Хочеться вірити, що хворіють прикарпатці значно менше, бо витрати на аптеку складають всього 30 тис. грн за сервісом “Оплата частинами”.

Плануючи цьогорічні витрати, пам’ятайте, що існує сервіс, оберігаючий від значних одноразових витрат і "розрахункових” стресів. Адже саме сервіс “Оплата частинами” дозволяє розбити основну суму покупки на декілька платежів. З його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити до 12 рівних частин, а для оформлення послуги потрібна лише кредитна картка ПриватБанку.

Аби дізнатися про доступну суму для оформлення розстрочки, достатньо відправити SMS на номер 10060 з текстом chast або залишити заявку на сайті chast.privatbank.ua. Доступний ліміт можна подивитися у Приват24, у терміналі самообслуговування, у мобільному додатку «Oплата чaстинами». Товар або послугу клієнт отримує відразу, а оплату вносить щомісяця рівними частинами на свою кредитну картку (відділення банку відвідувати для цього необов'язково).

Дізнатися адреси магазинів-партнерів ПриватБанку з сервісу «Oплата чaстинами» можна на сайті chast.privatbank.ua.

Тетяна Задер, для БРІЗ29 Січня 2018 p.
©http://briz.if.ua/