Популярність сервісу «Персональний кабінет» стрімко зростає


За 2017 рік кількість споживачів, які активно використовують «Персональний кабінет» зросла на 21 тисячу. На сьогодні більше 51 000 фізичних та юридичних споживачів АТ «Прикарпаттяобленерго» користуються перевагами створеного енергетиками сервісу і постійно контролюють власні особові рахунки через «Персональний кабінет».

За даними АТ «Прикарпаттяобленерго», станом на початок року у «Персональному кабінеті» зареєстровано 42 406 побутових споживачів та 7 876 юридичних. Це на 16 758 побутових і на 4 163 юридичних споживачів більше, ніж торік. Тільки в Івано-Франківську за 2017 рік кількість тих, хто активно вирішує енергетичні питання онлайн збільшилась на 4561 побутового споживача та 972 юридичних споживачів.
У компанії таке збільшення користувачів пояснюють доступністю та зручністю даного сервісу, який постійно вдосконалюється та оновлюється для того, щоб усунути будь-які труднощі при його використанні. Завдяки зрозумілій формі реєстрації та продуманому інтерфейсу «Персональний кабінет» став найпопулярнішим серед споживачів сервісом обленерго.
«Ми створили «Персональний кабінет» для того, щоб акумулювати всю інформацію про стан рахунків кожного клієнта та усі послуги компанії в одному, максимально доступному та зручному сервісі. – розповідає Олег Дацко, директор комерційний компанії. - Користування сервісом має багато переваг: користувач адмініструє власний рахунок сидячи вдома чи на роботі перед комп’ютером. Дистанційно, без черг, без очікування на з’єднання».
Головною перевагою «Персонального кабінету» є його функціональність. Фізичні особи, зареєструвавшись, отримують можливість контролювати розрахунки за електроенергію, надавати показники приладів обліку, здійснювати оплату за електроенергію без комісії. Юридичні споживачі мають змогу дистанційно подавати звіти, отримувати розрахункові документи, подавати листи на зміну договірних величин, контролювати власні розрахунки за електропостачання та переглядати аналітику споживання. Енергетики наголошують, що для реєстрації у сервісі юридичним споживачам в Центрі обслуговування клієнтів у філії АТ «Прикарпаттяобленерго» потрібно укласти додаткову угоду про дистанційне обслуговування.
Що особливо зручно, «Персональний кабінет» дає можливість споживачам, які мають декілька абонентських рахунків (наприклад – власні підприємства, нерухомість, дачі, сплачують за батьків чи родичів) не реєструвати окремо кожен, а додати потрібних споживачів на свою сторінку. Це суттєво економить час і звільняє від зайвого запам’ятовування паролів.
Щоб зареєструватися у сервісі та почати роботу достатньо ввести на сайті https://my.oe.if.ua адресу електронної пошти, номер телефону та номер особового рахунку для населення (вказано в рахунку-повідомленні, який надсилає РЕМ) або номер договору для юридичного споживача. На сайті розміщена покрокова інструкція, яка допоможе заповнити форму.
Щоб усунути будь-які труднощі з реєстрацією, фахівці компанії створили спеціальний відеоролик-інструкцію (режим доступу: https://www.facebook.com/oe.if.ua/videos/1562312140445783/), а в Центрі обслуговування клієнтів АТ «Прикарпаттяобленерго» на Грушевського, 17 працює консультант з сервісу «Персональний кабінет», який залюбки допоможе зареєструватись. Також інформацію про сервіс можна отримати від операторів Кол-центру компанії за номером 0 800 50 40 20 та на офіційному сайті компанії. Замість реєстрації у системі також можна скористатися входом через одну з соціальних мереж (Facebook, Google+, Twitter, Microsoft), просто натиснувши кнопку під блоком «Вхід». 25 Січня 2018 p.
©http://briz.if.ua/