Поліція Івано-Франківська відзвітувала про свою роботу


За звітний період було зафіксовано 1293 події, серед яких – 28 випадків затримання п’яних водіїв, 2 з них – повторно. Також було складено 50 адміністративних протоколів, що стосуються громадської поведінки, зафіксовано 300 випадків порушення правил дорожнього руху.
Розкрито два випадки підробки водійського посвідчення, два випадки незаконного поводження зі зброєю – під час перевірок були знайдені предмети, що заборонені або обмежені в обігу, три факти зберігання наркотиків, також зафіксовано один факт переробки зброї в вогнепальну, розкрито один конфлікт, що переріс в нанесення тілесних ушкоджень. Збільшилась кількість суїцидів. Особливу увагу працівники поліції приділяли місцям продажу і застосування піротехніки, особливо неповнолітніми.
Що стосується святкування Нового року, то особливих проблем не виникло, було залучено 350 осіб – працівників різних служб для забезпечення порядку. Громадяни з розумінням поставилися до заходів поліції, свято відбулося без повідомлень про хуліганські дії.
 4 Січня 2018 p.
©http://briz.if.ua/