Василь Костицький: творчі імпотенти знайшли хорошу сцену в Києво-Могилянській академії


 

Києво-Могилянська академія стала хорошою сценою для творчих імпотентів, які шукають собі нетрадиційних способів самовираження і в тому числі шляхом підміни літературної української мови нецензурною лексикою, - вважає голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький. Своїми думками з даного приводу чиновник поділився під час свого візиту на минулому тижні до Івано-Франківська, де він взяв участь у роботі круглого столу з питань моральності та мови.

«Мені здається, - зазначив він відповідаючи на запитання учасників круглого столу щодо його ставлення до творчості музичних виконавців на кшталт «Дзідзя», а також усіх митців і літераторів, які вдаються у своїх творах до лайливих слів, - що є чимало випадків творчої імпотенції, які змушують людей шукати нетрадиційних способів самоутвердження і актуалізації власного «Я». Такі люди апелюють до комісії, погрожують: «спробуйте мені щось зробити». Деякі з них називають себе письменниками і вони знайшли собі в Києво-Могилянській академії хорошу сцену де читають вірші свої твори, які насичені такими словами. Є ціла хвиля протидії».

Зі слів пана Костицького, така творчість являє собою щось подібне на дитячу хворобу 13 – 14 років, коли дитина для самоутвердження починає використовувати нецензурну лексику. «Я схильний вважати, - зазначив чиновник від моральності, - що Україні як незалежній державі ще не так багато років і становлення нової української сучасної культури і літератури теж має такі дитячі прояви».



10 Вересня 2012 p.
©http://briz.if.ua/