В ПАТ "Івано-Франківськгаз" визначили «Найдисциплінованішого споживача»


В ПАТ "Івано-Франківськгаз" визначили переможця номінації «Найдисциплінованіший споживач». В рамках проведення акції «День клієнта», ПАТ «Івано-Франківськгаз» вперше провів розіграш подарунку серед споживачів, які вчасно передають показання лічильника та оплачують за спожитий газ. Про це повідомила прес-служба ПАТ «Івано-Франківськгаз».

За допомогою генератора випадкових чисел, з-поміж  майже 106 тисяч клієнтів, які протягом останніх трьох місяців  вчасно передавали дані своїх приладів обліку  та сплачували за газ, програма обрала п. Вячеслава, мешканця м. Калуш. Чоловік у подарунок отримав побутову техніку.

 «Відзначення дня клієнта напередодні новорічних свят – це традиція, яку започатковують у нашій компанії. У такий спосіб ми хочемо подякувати своїм споживачам за довгі роки співпраці та підвищити якість обслуговування», - каже Руслана Жук, в.о. начальника клієнтського сервісу ПАТ «Івано-Франківськгаз».

До кінця тижня на прикарпатців чекає розіграш ще кількох подарунків та сувенірної продукції від компанії.21 Грудня 2017 p.
©http://briz.if.ua/