За 100 літрів бензину автовласники розповідають про свої автівки


В соціальній авто мережі Dexpens продовжують ділитися враженнями про свої автомобілі. Так по свій автомобіль Skoda Fabia 2008 року розповів користувач автомережі  Nikola Paganini .

«Я все своє життя буду пам'ятати день коли ми їхали по мій перший автомобіль, моє авто, мою ластівку... Lada Kalina! Практично всі документи було оформлено, залишилось декілька підписів...і крапка...і можна забирати. Але сталось не поправне...мій брат таки наполіг, щоб нам все таки дозволили проїхатись в даному авто, ну мов навіть штани перед купівлею міряють...Ми проїхались...ми її відчули - вона відчула нас (в салон ми приїхали на 2-х річному ланосі). Появилось відчуття тривоги, ти ніби починаєш розуміти що тебе дурять! Це насправді не автомобіль, це взагалі не машина! По дорозі до офісу від майданчику менеджери зрозуміли що вони втрачають клієнта...премію...Один з них запропонував просто так, не для порівняння а просто ну сядьте у фабію. Це був просто шок... Skoda Fabia New... Ми розуміли що це далеко не вершина автомобілебудування але емоції зашкалювали. Вирішили як брати то брати машину,- розповідає Nikola Paganini. -

...Елегантний салон, мінімастичного стилю, нічого зайвого, ідеальна підгонка, м’який пластик (такий буває!). Заявлених 4,5л на 100км, виявились реальністю, по місту 6 - 7,5л (сьогодні авто 10 років траса - 5,1л/100км, місто - 7-8л/100км). Нормальний сервіс, не на гаражах як ми привикли, а стоїш зверху над боксом сьорбаєш каву і дивишся твоїй малій міняють масло... Авто не підводило, їздили під Гук, було цікаво, туксон не "захотів" далі йти, а фабія повз нього легесенько вальяжно проплила, струшуючи сніжок з ялинок, бачили б ви вираз обличчя водія хюндая)))) Так багажник малий, але часто ви холодильники возите? а шафу? ну то раз в рік таксі викликати можна! Салон місткий, дуже, в це важко повірити але реально місткий салон і комфортний, кондиціонер, подушки безпеки, не вистачає безумовно сучасних систем контролю траєкторії руху авто...але ще все попереду!)))»

Серед «плюсів» автомобіля  Nikola Paganini побачив: Економічність, комфорт, безпека, ціна/якість, відносно не дороге обслуговування, надійність, made in Ukraine!

Мінусами транспорту чоловік вважає:  величину багажного відділення, збільшення витрати палива взимку.

 Nikola Paganini радить: не економте  на якості всього,  що пхаєте в машину починаючи від палива,  закінчуючи оригінальними фільтрами і т.д.19 Грудня 2017 p.
©http://briz.if.ua/