Відбувся семінар щодо змін у пенсійному законодавстві


З метою роз’яснення змін пенсійного законодавства минулого тижня відбувся семінар, у якому взяли участь начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Ганна Атаманюк, голова Ради професійних спілок області Ігор Басюк та представники обласних організацій профспілок.
У виступі Ганна Атаманюк розповіла про трирівневу систему пенсійного забезпечення та перспективи її розвитку, добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

«Пройшовши нескладну процедуру реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України можна отримувати всю необхідну інформацію про страховий стаж, а також мати можливість контролювати своїх роботодавців щодо сплати єдиного внеску та завчасно потурбуватися про майбутню пенсію», - зазначила управлінець.

Учасників семінару цікавили питання щодо умов перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року, пільгового обчислення страхового стажу, пенсійного забезпечення громадян за міжнародними угодами та нові умови призначення та перерахунку пенсій з 1 січня 2018 року.

На всі поставлені запитання присутні отримали вичерпні відповіді.18 Грудня 2017 p.
©http://briz.if.ua/