Володимир Гройсман: Бюджет на 2018 рік прийнятий вчасно, а не «під ялинку»


Днями у Києві відбувся національний прес-клуб реформ на тему «Децентралізація: підсумки та досягнення 2017 року, завдання на наступний рік». Організатором заходу вистурила Асоціація міст України. Долучився до події і прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Головною темою його виступу стало висвітлення уже прийнятого Державного бюджету на 2018 рік. Загалом він наголосив на тому, що основний Закон країни прийнятий вчасно, а не «під ялинку». За його словами, у 2018 році очікується зростання ВВП на 3%, а інфляції до 9%.Серед пріорітетних напрямів, на які буде направлено більше коштів, - обороноздатність країни, аграрний сектор і реформа децентралізації. У Державний фонд регіонального розвитку закладено 6 млрд. грн. З них 1,9 млрд грн підуть на підтримку ОТГ. В загальному на децентралізацію в державному бюджеті закладено 12,9 млрд. грн.
Також прем’єр наголосив на тому, що за цей рік українське кіно вийшло на новий рівень і зараз є досить конкурентоспроможним. Тому на його підтримку з державного бюджету буде виділено 1 млрд. грн.
"Ми цього року вперше виділили 500 млн. грн. на підтримку українського кінематографа. Думаю, усі ви бачите, що рух пішов досить непогано. У нас є непогане кіно і ми розвиватимемо українську кіноіндустрію, яка занепала. Зараз ми збільшуємо підтримку до 1 млрд грн, щоб більше стало українського кіно – воно дуже конкурентоспроможне", - зазначив Володимир Гройсман.
 16 Грудня 2017 p.
©http://briz.if.ua/