Друга освіта: виш чи вебінари?


Уже давно не є таємницею, що молоді фахівці та й уже працюючі люди намагаються отримати додаткові навички. Дехто для цього ще раз поступає до університету,  інші займаються самоосвітою,а дехто обирає навчання на курсах і вебінарах.

Хто і чому здобуває другу вищу освіту?

Перша вища освіта  дає базовий багаж знань, але для повноцінного професійного розвитку молодим спеціалістам зазвичай не вистачає практики. Тому студенти і прагнуть заповнити прогалини, ще раз вступаючи до вишів, або ж шукають альтернативні шляхи навчання.

“Здобувають другу освіту не тільки студенти. Зараз серед уже працюючих людей спостерігається тенденція до кардинальної зміни фаху. Зазвичай причиною цього є незадоволеність професією: одним замало коштів, інші втратили цікавість до роботи, треті хочуть повністю змінити все в житті. А хтось знайшов начебто і непогану роботу за фахом, але на тлі освіченої молоді відчуває себе некомфортно”, - говорить  керівник IT CLUSTER Academy Тарас Дитко.
Зазвичай, другу вищу освіту люди вибирають, якщо радикально вирішують змінити сферу своєї діяльності і їм необхідні фундаментальні знання в новій області.

Якщо є бажання і сили вдруге пройти абсолютно усі етапи університетського навчання,то можна поступати в будь-який вуз на загальних умовах. Для цього потрібно пройти ще раз ЗНО. Але отримати другу освіту можна значно швидше. Для цього немає необхідності затрачати 5 років свого життя.

Зараз вебінари або ж курси дозволяють здобути необхідні знання на тому ж рівні, але в рази швидше.

Переваги навчання:

- один із найбільш вагомих плюсів - значна економія часу. Навчання зазвичай проводиться протягом декількох місяців, а тривалість одного заняття займає  не більше двох годин;

- подання максимального обсягу необхідних знань, які не завжди включені в програму навчання вишів;

- вебінари допомагають отримати додаткову освіту у будь-якій галузі, так і підвищити кваліфікаційний рівень співробітників;

- проводять такі навчання зазвичай кваліфіковані фахівці у своїй галузі, за спинами яких уже є декілька років практики;

- кожен учень отримує можливість психологічної адаптації та підготовки до співбесіди для працевлаштування у новій компанії.

Недоліки такого навчання:

- при невмілому таймменеджменті або недостатній самоорганізації слухач не завершує процес навчання;

- при виборі вебінару слухач не завжди може зорієнтуватись ані в темі, яка йому необхідна, ані у виборі викладача, що нерідко приводить до розчарування у такому виді навчання.

Сподіваємось, що наші висновки допоможуть Вам обрати ту форму навчання, яка найбільш підходитиме саме під Ваш графік і навіть під Ваш характер

Нагадуємо, в IT-CLUSTER Academу  триває набір на курс Android.


Дізнатися більше про навчання і курси:

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, буд. 23, каб 20

Тел.:  063 674 12 19

Пошта: ecruitacademyit@gmail.com

Facebook: IT CLUSTER Academy

Довідка:

*IT CLUSTER Academy - спеціалізована академія, заснована ІТ компаніями Івано-Франківська та області для забезпечення ІТ ринку Івано-Франківщини якісним фахівцями галузі.



12 Грудня 2017 p.
©http://briz.if.ua/