Ситуація з опалювальним сезоном в Івано-Франківську


11 жовтня в Івано-Франківську почався опалювальний сезон.
КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” обслуговує 30 котелень, які на сьогодні працюють в штатному режимі, і забезпечують теплом 588 житлових будинків, понад 20 шкіл, 17 садочків і медичні заклади міста. На 1 грудня у всі житлові будинки з теплом, проте є 8 проблемних стояків для налагодження яких потрібно потрапити в помешкання.
В багатьох квартирах на даний момент або відсутні власники, або їх важко знайти, тому ремонтним бригадам неможливо потрапити до середини. Для отримання доступу в квартиру потрібно попередити власників через газету або сайт, створити комісію і отримати ухвалу суду, що займе чимало часу. На даний момент всі можливі варіанти опрацьовуються.
Котельня на біопаливі була знову запущена в п’ятницю після трьохденних робіт і наразі працює з навантаженням у 60 відсотків.
Заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» за газ становить 107 мільйонів гривень, з яких 37 мільйонів – пеня і штрафи, заборгованість перед ПАТ «Івано-Франківськгаз» становить 940 тисяч гривень.
ТОВ “Стек” обслуговує одну котельну по вулиці Індустріальній, тепло надходить до усіх будинків, зафіксовано 12 аварій, наразі вони повністю локалізовані, постачання тепла відновлено.
Основною проблемою залишаються окремі стояки, які через свою зношеність часто спричинюють аварійні ситуації.
 5 Грудня 2017 p.
©http://briz.if.ua/