Ректор ПНУ з турецькою делегацією відвідали ПАТ "Івано-Франківськцемент"


28 листопада 2017 року, в рамках програми перебування з робочим візитом в прикарпатському національному  університеті турецької делегації, ректор Ігор Цепенда та представники Університету м.Карабюк побували на одному із провідних українських підприємств будівельної галузі ПАТ "Івано-Франківськцемент", що в с.Ямниця, Тисменицького району.   Про це повідомила прес-служба ПНУ.

Під час відвідин відбулася зустріч з Головою Правління, заслуженим працівником промисловості України, народним депутатом України 4-6 скликань, відомим українським промисловцем та підприємцем Миколою Круцем. У ході розмови керівник підприємства розповів про автоматизоване виробництво, запровадження найсучасніших  енергозберігаючих технологій, втілення новітніх способів контролю якості та екологічності продукції.

Ректор Ігор Цепенда та представники Університету м.Карабюкта також здійснили екскурсію підприємством. Працівники ПАТ "Івано-Франківськцемент" ознайомили гостей з виробничим процесом, зокрема, звернувши увагу на впровадженням спільних екологічних проектів фахівців підприємства та науковців Прикарпатського національного університету.29 Листопада 2017 p.
©http://briz.if.ua/