Студенти та викладачі ПНУ провели акцію "запали свічку пам'яті"


Вже традиційно, щороку, студенти та професорсько-викладацький склад факультету туризму Прикарпатського національного університету вшановують пам’ять жертв Голодомору. Днями вони провели акцію "Запали свічку пам'яті". Учасники заходу вирушили поминальною ходою від пам’ятника Івану Франку до каплиці в Меморіальному сквері. Тут відбулася поминальна панахида за невинно убієнними, закатованими голодною смертю українцями. Про це повідомляє прес-служба ПНУ.

З короткою промовою виступив доцент кафедри організації туризму та управління соціокультурної діяльності, кандидат педагогічних наук Тарас Маланюк. Він відзначив, що в історії ХХ-го століття Голодомор 1932–33 років в Україні посідає особливе місце, оскільки він був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а цілеспрямовано застосований тоталітарною владою щодо українців.

Далі учасники акції пройшли із запаленими свічками до Хреста в Меморіальному сквері та пам’ятника Герою Небесної Сотні,Герою України Роману Гурику. Із коротким зверненням виступив декан факультету туризму доктор історичних наук, професор Володимир Великочий, який зазначив що "цей день увійде в наші серця тихою молитвою, а вогонь запалених свічок очистить душі, спонукає до людяності і милосердя".

Схилімо голови в пам'ять про жертв Голодомору! Вічна пам'ять невинно загиблим!27 Листопада 2017 p.
©http://briz.if.ua/