Прикарпатські правоохоронці-атовці поїхади на оздоровлення


У медикореабіліційний центр МВС України «Кремінці» направлено на оздоровлення 10 працівників різних підрозділів ГУНП в області, які неодноразово проходили службу у зоні АТО. У оздоровленні та змістовному відпочинку в мальовничих Карпатах подбало та посприяло керівництво ГУНП в області та державної установи територіального медикореабілітаційного об'єднання МВС України в Івано-Франківській області.
Про приємну нагоду оздоровитися і відпочити, а також психоемоційно розвантажитися йшлося у виступі заступника начальника ГУНП в області Василя Кіцелюка, та начальника Державної установи територіального медичного об’єднання МВС України Івана Гуцуляка, які офіційно прийшли відрядити першу групу відпочивальників-правоохоронців.
Зокрема, Василь Мирославович зазначив, що: "Це пілотний проект перший у нашій області та в подальшому ця програма буде, я сподіваюся, підтримана керівництвом обласних ГУНП та безпосередньо правоохоронцями, учасниками АТО. Нам потрібні перш за все здорові працівники, а потім професійні й врівноважені. Бо, як кажуть, в здоровому тілі - здоровий дух. І подбати про належний мікроклімат ми не просто повинні, але зобов'язані. Зі свого боку ми усіляко сприяємо у проходженні вами реабілітації та оздоровленню бо Ви наші захисники і опора. Велика шана і вдячність Вам за службу. Завдяки Вашій мужності і стійкості ми маємо можливість спокійно працювати і жити. Тому ми вирішили усі організаційні питання і ви нині їдете на відпочинок. Ви наші захисники, ви потрібні здорові й неушкоджені державі й народові, своїм родинам. Бажаю вам гарного відпочинку і незабаром після оздоровчого курсу приступити до виконання своїх функціональних обов'язків".

Керівник територіальної медичної служби Іван Гуцуляк зазначив: " Чому ми, маючи такий прекрасний оздоровчий заклад до якого приїздять на відпочинок з цілої України, не можемо використовувати для наших людей, які пройшли антитерористичну операцію і потребують реабілітації. Ми знаємо, що Ви пережили стрес, що служба там досить складна і, що ви не все пережите розказуєте і ділитеся своїми внутрішніми настроями. Тому від керівництва управління охорони здоров'я та реабілітації МВС ми усе робимо аби ви поїхали на оздоровлення. Я, як лікар, переконаний, що такий відпочинок Вам дуже потрібний і буде результативним. Для цього є належне як медикаментозне так і матеріально-технічне забезпечення».
Відпочивальникам побажали гарного настрою, приємного відпочинку та з повними силами та позитивними емоціями приступити відтак до служби. Про реабілітаційну програму, поселення та інше забезпечення подбала заступник територіальної медичної служби МВС України Галина Лапчук, а також начальник МРЦ "Кремінці" МВС України Іван Голюка.
Тож, наразі на відпочивальників очікують лікувальні процедури у відомчому закладі, тренажерний зал, оновлене та значно покращене матеріально-технічне забезпечення, кваліфікований персонал, а також цілюще гірське та дружнє плече колег не тільки на роботі, але й на відпочинку.8 Листопада 2017 p.
©http://briz.if.ua/