Завдяки проекту «Терапія Мистецтвом» діткам подарували казку


Кілька дитсадків та шкіл міста «розцвіли» завдяки арт-терапевтичному проекту «Терапія Мистецтвом», який відбувався у Івано-Франківську.

В рамках проекту було охоплено 11 закладів міста Івано-Франківська, серед яких ДНЗ №28 «Квітка Карпат», Івано-Франківський центр соціально-психологічної реабілітації, ДНЗ №11 «Пізнайко», Навчально-реабілітаційний центр №1, ЗОШ №22, Угорницька школа I-III ступенів, ДНЗ №22 «Світанок», ДНЗ №1 «Калинонька», ДНЗ №17 «Ромашка», ДНЗ №10 «Катруся» та ЗОШ №11.

Проект «Терапія Мистецтвом» організований благодійним фондом «Чисті Серцем» спільно з Івано-Франківське ВХПУ-З , ГО «Активна Країна» та за підтримки Тепле Місто і Міські Ґранти Івано-Франківська.

Організатори зазначають, що в рамках проекту було використано понад 11 банок фарби, 22 літри барвників, стерто більше 50-пензликів, олівчиків, гумок-стирачок, губок і трафаретів.

«Мета проекту - сприяти у створенні сприятливих умов для психічного розвитку кожної дитини, в позитивному формуванні їх світогляду до навколишнього світу, людей, методом лікування творчістю через спільну діяльність дорослого з дитиною, результатом якого з’явилися предметний чи сюжетний малюнок на стіні,- розповідають організатори в соціальній мережі «Фесбук», - Але найбільше було позитивних емоцій, радощів, посмішок та блиску в очах дітей, які надихали всіх нас, дорослих, заряджали та повертали назад у дитинство!».6 Листопада 2017 p.
©http://briz.if.ua/