ПНУ нагороджений сертифікатом за участь у Міжнародному проекті «Шкільний учитель нового покоління»


У Міністерстві освіти і науки України відбулася презентація результатів першого року впровадження нової типової програми «Методика навчання англійської мови» у 10 педагогічних і класичних вищих навчальних закладах України. Інноваційна програма була укладена за підтримки Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні у рамках проекту «Шкільний учитель нового покоління» і пілотується у вищих навчальних закладах із 2016/17 навчального року.
В обговоренні програми брали участь міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, заступник міністра Павло Хобзей, менеджер програм з англійської мови Саймон Етертон, ректори, проректори, декани факультетів, завідувачі кафедрами та викладачі вищих навчальних закладів - учасників проекту.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника представляли проректор з науково-педагогічної роботи, професор Галина Михайлишин – координатор проекту, доцент кафедри англійської філології факультету іноземних мов Ігор Романишин – учасник робочої групи з розробки Програми.

На зустрічі міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зазначила, що цей проект має стати системоутворюючим для подальшого розвитку як освіти вчителів англійської мови, так і педагогічної освіти загалом.

Під час проведення презентації вищі навчальні заклади-учасники проекту, серед яких і Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, були нагороджені сертифікатами за участь в проекті.

Довідково

Проект «Шкільний учитель нового покоління» розпочався у березні 2013 року. Робоча група проекту провела допроектне дослідження та розробила програму з методики навчання англійської мови. У вересні 2016 року розпочався експеримент із впровадження нової програми із методики у 10 педагогічних вишах України, який був затверджений наказом Міністерства освіти і науки України № 871 від 12 серпня 2015 року. У ньому взяли участь 51 викладач ВНЗ, 470 студентів, 46 шкіл та 188 учителів-наставників. У 2015, 2016 та 2017 роках Британська рада в Україні проводила спеціальні літні та зимові школи для викладачів ВНЗ, які брали участь у проекті, а також учителів наставників, щоб вони також могли покращити професійну майстерність. Планується, що до експерименту в новому навчальному році приєднається ще 6 вишів.



18 Жовтня 2017 p.
©http://briz.if.ua/