Юна прикарпатська співачка презентувала новий кліп в компанії Оксани Білозір та Івана Поповича


На Франківщині молода співачка Роксолана Калин презентувала кліп на пісню "Лише з тобою". Подія відбулась в рамках святкування п'ятирічної співочої діяльності прикарпатки.
Підтримати Роксолану приїхали Світлана Білозір, Іван Попович, Ярослав Борута, а також композитор Ніколо Петраш, який є автором більшості пісень виконавиці.


Окрім презентації кліпу для гостей заходу Роксолана Калин виконала ряд пісень із свого репертуару.
“"Лише з тобою" написана спеціально для Роксолани. Вона про перше кохання, а кліп на неї знятий біля моря в Туреччині.” - розповів Ніколо Петраш.
Додамо, що робота над кліпом велась в досить екстримальних умовах. Однією із локацій сценаристи обрали вершину скелі, тому співачка боролась із страхом висоти та палючим турецьким сонцем.
Після презентації кліпу із привітальним словом виступила Світлана Білозір, з якою прикарпатка ще в дитинстві співала дуетом.
“Коли вперше побачила Роксолану, то пригадала, що я була такою самою на початку кар’єри: маленькою, худенькою, з довгим волоссям. Мала стільки ж енергії і любові.” - поділилась спогадами про юну прикарпатку Народна артистка України.


Сама Роксолана Калин зазначила, що презентувати таку роботу було досить хвилююче, адже це перша доросла пісня, де є відкриті образи.
Що ж стосується нових проектів, то співачка зазначила, що робота не припиняється,але деталі вирішила залишити в таємниці. Пояснила це тим, що любить дивувати своїх слухачів.
 17 Жовтня 2017 p.
©http://briz.if.ua/