В ІФНТУНГу розпочалась IV конференція «Теорія і практика стратегічного управління розвитком галузевих і регіональних суспільних систем»


В Івано-Франківському національному технічному  університеті нафти і газу відбувається  міжнародна науково-технічна конференція  «Теорія і практика стратегічного управління  розвитком галузевих і регіональних суспільних систем». Така конференція в університеті відбувається вже вшосте, а цього року вона особлива, адже цьогоріч вищий навчальний заклад -  ІФНТУНГ - святкує 50-річчя створення.

 Серед учасників заходу – представники університетів  України – національний технічний університет «Харківський Політехнічний Інститут» та Чернігівський  національний технічний університет . На жаль гості з закордону не змогли потрапити на конференцію через певні проблеми з візами. Втім, щорічно відвідують такий захід Гірничо-металургійна академія  ім.. С.Сташица в Кракові та Поморська академія в Слупську (Польща), Університет прикладних наук  у Ціттау (Німеччина), Державний університет Клівленда та Університет Кейс Вестерн (США), ТОВ «ЮТЛ Енергія та Інженерія»(Туреччина).

 Метою конференції є науковий пошук , узагальнення і розробка  рекомендацій щодо можливих шляхів вирішення  основних проблем  стратегічного управління розвитком галузевих   і регіональних суспільних систем.

Фінансові аспект, тенденції  та пріоритети  розвитку сучасних галузевих систем, підвищення конкурентоспроможності  регіонів, міжнародна співпраця та інтеграція  у сфері управління розвитку  суспільних систем і теорій, актуальні проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку – головні аспекти, які  піднімались під час конференції.

  В рамках конференції  відбулись ряд заходів. Серед яких -  круглий стіл з питань Децентралізації   «Головні аспекти  круглий стіл процесу децентралізації в Україні», презентація діяльності  Всеукраїнської асоціації   консультантів з управління та відкриття наукової школи  доктора  економічних наук, професора Данилюка Миколи Олексійовича.

«На сьогоднішній конференції наші науковці представлять  цікаві  і корисні результати. Зокрема, як відмовитись від імпорту дорогих енергоносіїв,  як забезпечити потребу економіки України власними  енергетичними ресурсами. В цьому напрямку ІФНТУНГ  є одним із лідером  в Україні. Цей напрямок досліджень, крім теоретичних результатів, находить і практичне дослідження»,- зазначив проектор з науково – педагогічної роботи Дзьоба Олег Григорович.



11 Жовтня 2017 p.
©http://briz.if.ua/