У Тернополі говороли про синергію урядових та громадських структур у питаннях євроінтеграції


У Тернополі говороли про синергію урядових та громадських структур у питаннях євроінтеграції. Фото - зі сторінки О.Білоуса у Фейсбук«Синергія громадських та урядових інституцій щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції». Під такою назвою вчора, 28 вересня, у Тернополі відбувся тренінг для представників Тернопільської обласної державної адміністрації.

Про це розповів у Фейсбук учасник тренінгу з Івано-Франківська, керівник Науково-аналітичного центру НАТО при Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника політолог Олег Білоус.

«Також участь у зустрічі прийняли: керівник проектів Центру інформації та документації НАТО в Україні Світлана Ротаєнко, голова Громадської Ліги Україна-НАТО Сергій Джердж, завідувач відділу Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Сергій Вербицький, начальник лабораторії Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних сил України Віктор Топальський, представник міжнародного департаменту Державного комітету телебачення та радіомовлення України Олександр Макобрій», - написав пан Білоус у соцмережі.

Втім, найважливішим моментом своєї участі у заході політолог вважає зутріч з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною, яка відбулася в рамках тренінгу і в ході якої було домовлено про співпрацю на міжрегіональному рівні в контексті євроатлантичної інтеграції України.

 

Фото - зі сторінки О.Білоуса у Фейсбук29 Вересня 2017 p.
©http://briz.if.ua/