Рятувальники загерметизували бочку, з якої смерділо сірководнем на півкварталу


Ілюстративне фотоНадзвичайна подія трапилась 19 вересня в Івано-Франківську. О 14 год. 54  хв. на ПЗЧ ЧСПТ УДСНС в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про поширення різкого запаху з території лісокомбінату, який знаходиться за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Шота Руставелі.

По прибуттю до місця виклику було встановлено, що на відкритій території ТзОВ  «Західтехногаз» директор Хробатин Руслан Васильович, з металевої бочки об’ємом 2,5 м3 поширюється різкий неприємний запах.

Групою РХБЗ АРЧ АРЗ СП в кількості трьох чоловік було  проведено заміри концентрації в повітрі шкідливих речовин за допомогою аналізатора сигналізатора газів ДОЗОР-С-М-5. Біля бочки, на відстані до 1 метра, концентрація небезпечних речовин у повітрі не перевищувала порогових значень. Після чого було знято кришку заливної горловини даної бочки та проведено заміри (у внутрішній частині бочки), де було зафіксовано незначне перевищення порогового рівня 10 мг/м3 вмісту концентрації сірководню в повітрі.

Зі слів інженера з охорони праці Концура Богдана Федоровича, дана ємність знаходиться на території підприємства більше року. Працівниками даного підприємства проводилось миття бочки, що стало причиною поширення неприємного запаху.

Місце події було загороджено огороджувальною стрічкою по периметру, та проведена герметизація бочки. На місці події працювали: Група РХБЗ АРЧ АРЗ СП, 4-чол. о/с., 1 автомобіль УАЗ-469рх, заступник начальника АРЧ АРЗ СП, працівники поліції, 2 атомобіля, працівники газової служби, 1 атомобіль, працівники У ДСНС в області 4 чоловіка, ОКЦ 3 чоловіка, 1 автомобіль, МОГ Івано-Франківського МВ.20 Вересня 2017 p.
©http://briz.if.ua/